Vstřiky pro dieselová auta a autobaterie podle typu auta

177 (91)

Začátkem letošního roku spustil web autopes.cz novou službu, která klientům nabízí možnost koupě vstřiků na všechny typy dieselových aut. David Vaníček, který je provozovatel již zmíněného webu autopes.cz nám řekl, co ho vedlo ke spuštění tohoto specializovaného prodeje.

Proč jste se rozhodl na webu, který se zabývá auto inzercí, nabízet možnost koupě samostatných vstřiků?

Hlavním důvodem byla má špatná zkušenost. I já jsem jako většina motoristů žil v domnění, že výměna vstřiků v autorizovaném servisu vše vyřeší a pro mě tím problém s motorem končí. Tento můj omyl, bohužel vedl až k soudnímu řízení. Proto jsem se rozhodl, zprostředkovat tuto službu našim zákazníkům přímo.

Funkčnost vstřiků je celkem zásadní otázka. V autorizovaných servisech výměna vstřiků dosahuje astronomických částek, které jsou pro velkou část veřejnosti nepřijatelné. Další možností je repase, která se ovšem vyplatí pouze lidem, kteří auto často obměňují.

172 (5) Dle vašeho názoru tedy repasi nelze srovnat s novými vstřiky?

Rozhodně ne. Firmy, které se repasemi zabývají, vám sice budou tvrdit, že po repasi se vstřik vyrovná, co do stavu, novému, ale tak tomu úplně není. Ano, je podstatné kdo repasi dělal a jaké díly byly skutečně vyměněny, ale opravená věc nemůže nikdy dosáhnout kvality nového dílu.

Zní to, jako byste vy sám byl proti repasím.

To je složité. Repase podle mě nejsou v samotné podstatě špatné, ale vše musí mít opodstatnění. Hlavně ekonomické. Pokud máte vstřik za třináct nebo sedmnáct tisíc, je dobré jej zrepasovat. Když však chcete repasovat vstřik za tři a půl, když nový stojí čtyři, je to s prominutím, hloupost. V současné době naštěstí, firmy jako Bosch nebo Delphi nabízejí některé nové vstřiky za cenu srovnatelnou s repasovanými.

Ještě se chvilku zdržíme u repasí. Mám možnost, jako váš zákazník, provést repasi přes váš portál?

Určitě můžete. Na repasích s námi spolupracuje přímo s Bosch servisem a my tak můžeme nabídnout nejnižší ceny na trhu a to hlavně kvůli množstevním slevám. Jedná se o profi repasi, která zákazníkům přinese jedny z nejkvalitnějších služeb na českém trhu. Záruka na tyto služby je pak 12 měsíců a tedy dostatečně dlouhou dobu, aby se zákazník mohl přesvědčili o kvalitě provedené práce.

Záruku Vám poskytneme i na použité vstřiky z havarovaných aut, které si mohou nechat namontovat zákazníci, kteří si nemohou dovolit nový díl, či plnou repasi. 14 dní je doba určena pro vyzkoušení produktu, a pokud s nimi zákazník nebude spokojen, může je zaslat do našeho skladu, z kterého mu budou obratem odeslány jeho finance zpět na bankovní účet.

Opusťme teď vstřiky a věnujme se druhé novince vašeho webu autobaterie podle typu auta. Proč je zrovna prodej autobaterií na stránkách autopes.cz nový?

Opět jsou důvodem mé vlastní zkušenosti. Za prvé, jak je možné, že do auta, které mám teprve pět let, jsem už podruhé kupoval novou baterii, zatímco ve svém starém Youngtimeru mám baterii pořád původní? Zadruhé, proč je tak těžké zjistit, jestli autobaterie pasuje do mého vozu či nikoliv?

Proti druhému bodu jsem se rozhodl na našich stránkách bojovat. Spolu s našimi vývojáři jsme vypracovali speciální systém vyhledávání, který vás nezahltí spoustou nepodstatných informací, ale navede vás rychle a spolehlivě k hledanému cíli. Vyhledávač zároveň také nalezne tu nejvýhodnější cenovou nabídku. Přesvědčit se budete moci již v průběhu tohoto roku na autobaterie podle typu auta.

 

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory