Vstřiky na všechny dieselové vozy a autobaterie nově na Autopsovi

350 (8)

Server Autopes.cz, který zprostředkuje inzerci aut a náhradních dílů, zažil v lednu 2018 jisté změny. O co jde a co jim předcházelo prozradil provozovatel serveru David Vaníček.

Váš server se původně zabýval pouze autoinzercí, ale letos jste služby rozšířili. Co vše se u vás změnilo?

Nabídku jsme rozšířili o prodej vstřiků a nově budeme také nabízet autobaterie podle typu auta. Obojí jsem se rozhodl zařadit kvůli osobním zkušenostem se současným trhem.

O jaké zkušenosti se jedná?

Vzhledem k tomu, že situace ohledně vstřiků je stále ještě v soudním řízení, nechci zacházet do detailů. Ve zkratce jde ale o to, že jsem naivně věřil v kvalitní služby autorizovaného servisu a záhy zjistil, že v praxi to tak bohužel nechodí.

177 (91)Co se týče autobaterií, pokaždé, když jsem nějakou kupoval, narazil jsem na zásadní problém – mezi všemi uvedenými parametry jsem nikdy nenašel, jestli se daná autobaterie hodí do mého auta. Pořád nechápu, proč je takový problém uvést u produktu tu nejdůležitější informaci, a rozhodl jsem se s tím něco udělat a proto připravujeme vyhledávání autobaterie podle typu auta.

Bavme se chvíli o vstřicích – kdo by měl zvážit repasi a kdo nový vstřik?

U aut, která najezdí více jak sto tisíc kilometrů ročně, je třeba myslet na životnost vstřiku a rozhodně se vyplatí zainvestovat do nového.

Pokud najezdíte méně nebo častěji měníte auta, můžete se rozhodnout podle ekonomické výhodnosti.

Řekněme tedy, že jsem si vybral repasi. Děláte je i vy?

Naše firma spolupracuje se servisem BOSCH, u kterého jsem ochotný se zaručit za profesionalitu i bezkonkurenční ceny. Navíc na služby poskytujeme roční záruku.

Co když si repasi nemůžu finančně dovolit?

V nabídce máme i použité vstřikovače pocházející z havarovaných aut. Na ty dáváme dvoutýdenní záruku, během níž můžete, v případě nespokojeností a nějakých problémů, vstřiky vrátit. My vám vrátíme vynaložené prostředky a nabídneme alternativní řešení.

 

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory