Inzertní portál Autopes

car-1281640_640

Autopes je bezplatný inzertní portál, který zahrnuje inzeráty přímo od  majitelů automobilů i autobazarů. Zveřejňuje inzeráty při prodeji za hotové i na splátky. Vyhledávání vozidla, které by co nejvíce odpovídalo požadavkům je poměrně jednoduché, protože si můžeme výsledky filtrovat na základě poměrně podrobných parametrů. Autopes vyhledává v rámci celé republiky, nabídku dokáže filtrovat na základě kraje.

Pokud jsme zadavateli inzerce, budeme rovněž nadšeni, jelikož podání inzerátu je velmi jednoduché a uživatelské rozhraní portálu je pro uživatele intuitivní a přirozené. Nastavování filtrů – vlastností- našeho vozidla je velmi jednoduché. Díky přednastavenému dotazníku o vlastnostech auta, vyzdvihneme i vlastnosti vozu, které by nás dříve nenapadly zveřejnit v inzerátu. Pravděpodobně, protože jsme si na tyto vlastnosti vozu na tolik zvykli, že nám nepřišli významné.

Pro šťastlivce, kteří právě vybírají nového člena do rodiny nabízí Autopes mimo jiné i sjednání povinného ručení s garancí nejnižší ceny.  Formulář určitě nepřehlédnete nachází se přímo na hlavní stránce portálu. Druhou možností pokud nejste zrovna v době kdy můžete vypovědět své né zrovna výhodné povinné ručení můžete si nechat pohlídat výročí, Autopes Vám autoticky připomene, že nastal Váš dlouho očekávaný den rozchodu se svojí drahou polovičkou (pojišťovnou).

Pokud tedy hledáte nové vozidlo nebo své prodáváte, či potřebujete pojistit vyzkoušejte portál autopes.cz.

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory